به فروشگاه اینترنتی اترس کالا خوش آمدید

درباره اترس کالا

درباره تیم حرفه ای ما بیشتر بدانید

اترس کالا گردآوری بهترین برند های انواع محصولات مورد نیاز شما همچون لوازم خانگی ، لوازم آرایشی بهداشتی ، محصولات مورد نیاز برای حیوانات خانگی و… با کمترین قیمت موجود در بازار است. که شما بتوانید به صورت آنلاین کالاهای مورد نیاز خود را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.

تنوع و کیفیت محصولات

ما متنوع ترین و با کیفیت ترین محصولات و لوازم  مربوط  را در یکجا برای شما جمع آوری کریده ایم تا شما با مقایسه بتوانید بهترین محصول را انتخاب نمایید.

توضیحات دقیق محصولات

اهمیت محصولات مورد نیاز باعث شد تا ما برای هر محصول توضیحات کاملی شامل میزان مصرف، مواد تشکیل دهنده، نحوه مصرف و … را به صورت دقیق ذکر نماییم.

سفارش آنلاین و تحویل درب متزل

شما می توانید کلیه محصولات را به صورت آنلاین سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرد. در نظر داشته باشید سفارش بعضی محصولات حتی در صورت استفاده نشدن هم قابل مرجوعی نمی باشد

اترس کالا کاملترین مرجع لوازم و محصولات مورد نیاز شما

شما می توانید سفارشات خود را به صورت آنلاین یا تلفنی ثبت نمایید. سفارشات مشهد با پیک و سفارشات شهرستان به وسیله باربری وتیپاکس ارسال خواهند شد. در صورت عدم موجودی به صورت تلفنی با شما هماهنگ خواهد شد. جهت تماس با ما از شماره تلفن های ۰۹۱۵۴۷۶۱۵۴۲-۰۹۳۳۷۳۶۵۶۴۴استفاده نمایید.

ارسال سفارشات اترس کالا :

هزینه ارسال با تیپاکس هر بسته حدود سی هزار تومان می باشد و بسته درب منزل شما تحویل داده خواهد شد. هزینه ارسال با باربری وطن کمتر از هزینه تیپاکس می باشد و به دفتر باربری شهر شما ارسال می شود. هزینه ارسال سفارشات در تهران به عهده مشتری می باشد که با توجه به مناطق شهر تهران و با توجه به هزینه الوپیک محاسبه شده است. ضمنا امکان تحویل حضوری سفارشات خریداری شده به شما در محل پت شاپ سپهر امکان پذیر می باشد. کلیه محصولات ما شامل ارسال رایگان نخواهد بود

  • این فروشگاه نماینده فروش کلیه برندهای موجود در سایت است.
  • به علت مسایل بهداشتی امکان تعویض با عودت کالای فروخته شده وجود ندارد.
  • امکان دریافت کالا در مواقع خاص به صورت حضوری نیز امکان پذیر است